روش های هدیه دادن را بیاموزیم

هویت گل زیبایی است و زیبایی عشق درتقدیم گل

روش های هدیه دادن را بیاموزیم

هدیه دادن و گرفتن از دیرباز مورد توجه بشریت بوده و به اندازه قدمت انسان سابقه دارد و در حقیقت هزاران سال است که مردم با به راه انداختن مراسم و جشن های مختلف به یکدیگر هدیه می دهند .

هدیه دادن و گرفتن ، واضح ترین روشی است که فرد می تواند علاقه خود را به طرف مقابل نشان دهد و حتی برعکس ، ممکن است فردی بخواهد با کمترین صدمه به طرف مقابل رابطه شان را پایان دهد.

هدیه دادن و گرفتن می تواند برای افراد بسیار مهم باشد و موجب سلامت روح و در نهایت جسم دو طرف شود.

خوشحال کردن دیگران ، یکی از ارزشمندترین کارها در جهان است اینکه احساس خوبی در دیگران ایجاد کنید ، چه فرد بهترین دوست شما باشد و یا پیشخدمت شما می تواند روز شما را نیز بهتر کند برای اینکه بتوانید کسی خوشحال کنید ، شما باید خالصانه ، از صمیم قلب و . متفاوت کنید این کار او را خوشحال می کند

هدیه دادن به مراتب بیش از هدیه گرفتن شادی می آورد و وقتی این عمل به عادتی در زندگی تبدیل شود مسلما می تواند جلوی افسردگی را بگیرد.
زیرا فرد هدیه دهنده از این که توانسته دیگری را شاد کند، احساس باارزش بودن می کند. در واقع هدیه دادن را می توان در زمره کارهای نوع دوستانه قرار داد بویژه زمانی که این کار بدون چشم داشت و توقع تلافی انجام شود .

هدیه گلیسم

هدیه مناسب :
گاهی اوقات برخی افراد صرفا برای رفع تکلیف هدیه می خرند و در این گونه مواقع جوراب ، کمربند و از این قبیل کالاها را مناسب می دانند.
اگرچه این اجناس نیز بسیار ضروری است ، اما با دادن این نوع هدایا نمی توانید به دریافت کننده این احساس را بدهید که برایتان مهم هستند و آنها احساس خاص بودن نمی کنند.
اگر می خواهید چنین حسی به او بدهید بهتر است برایش چیزی بخرید که بسیار شادترش کند گاهی خریدن یک کتاب که به آن علاقه داشته است می تواند یک هدیه خاص برای او محسوب شود .

هدیه دادن پول :
برخی به جای خریدن هدیه ، پول می دهند دادن پول این مفهوم را می رساند که فرد گیرنده هدیه آنقدر ارزش و اهمیت نداشته است که به خودمان زحمت فکر کردن درباره هدیه یا بازار رفتن بدهیم و این موضوع را به سادگی با دادن پول به او می فهمانیم بنابراین اگر می خواهید به گیرنده هدیه بگویید برایتان مهم است هرگز پول هدیه ندهید .

هرگز نمی توان ارزش هدایا را با پول سنجید دادن هدیه یعنی نشان دادن علاقه فرد به طرف مقابل بنابراین می توانید کاری غیر از خریدن جنس و کالا انجام دهید مثلا می توانید غذای مورد علاقه او را آماده کرده و او را به صرف غذا در زمانی مناسب دعوت کنید در حقیقت با این کار به او نشان می دهید که چقدر برایتان مهم است .

همیشه خریدن اجناس و کالا نمی تواند خاطره انگیز باشد، ولی می توانید مثلا برای او بلیت یک کنسرت یا یک کلاس تفریحی و ورزشی که دوست دارد تهیه کنید به این وسیله می توانید خاطره ای شیرین در ذهن او به جا بگذارید .

اگر فردی که برایش هدیه می خرید وقت بسیار کمی دارد ، بنابراین برایش هدیه پردردسر نخرید مثلا خریدن یک پازل ۵ هزار قطعه ای می تواند بدترین هدیه عمرش باشد ، اما خریدن کتاب های صوتی که هنگام انجام دادن کارهایش بتواند به آن گوش کند، گزینه مناسبی است .
هیچ چیز جالب تر از این نیست که هدیه تان را کادو پیچ دریافت کنید حتی اگر بلیت رفتن به یک مکان تفریحی است آن را در یک برگه کادو بپیچید یا در پاکت مخصوص هدیه قرار دهید تا هدیه گیرنده از باز کردن کادو لذت ببرد در ضمن مهم است برای چه کسی چه کاغذ کادویی انتخاب می کنید مثلا کاغذ کادو با طرح پروانه برای کسی که به طبیعت علاقه دارد بسیار مناسب است .

روی کادو بنویسید :
همیشه روی کاغذ کادوی هدیه تان سخنی زیبا بنویسید البته تا آنجا که می توانید از نوشتن جملات کلیشه ای اجتناب کنید گاهی می توانید خاطرات زیبایتان را که با هم داشتید در جمله ای زیبا بیان کنید و به پاس آن روزها هدیه تان را پیشکش نمایید ، اما اگر هم نمی دانید چه بنویسید یک جستجوی ساده در اینترنت می تواند جملات بی شمار زیبایی در این خصوص در اختیارتان قرار دهد .

با توجه به طالع بینی افراد به آن ها کادو بدهید :
با توجه به نشانه های طالع بینی افراد به آن ها کادو بدهید مخصوصاً اگر به طالع بینی علاقه مند هستند مثلاً پیراهنی با طرح برج حوت ، جواهری با طرح برج میزان یا کادوهایی از این دست ، جالب خواهند بود .
کادوی روز تولد :
اگر قرار نیست به مناسبت روز خاصی به فردی هدیه بدهید ، روز تولدش می تواند کادوی خیلی خاص انتخاب کنید مثلاً جواهری که با سنگ ماه تولد فرد ساخته شده ، قطعا جالب توجه خواهد بود و نشان می دهد که او چقدر برای شما اهمیت دارد جواهرات ساخته شده با سنگ ماه تولد همیشه هدیه ای خاص هستند چون هر سنگ دارای معانی نمادین خاص خودش است.

دیدگاهی بنویسید

نوشته های مرتبط

جستجو کنید